Systemy redukujące koszty – poznaj dozowniki Tork

Grypa w firmie – co może zrobić pracodawca, by uniknąć masowej nieobecności pracowników i związanych z tym kosztów?

Dozowniki TORK

Dozowniki do ręczników TORK Reflex™ – nowy wymiar funkcjonalności i designu

Dozowniki Tork

Dozowniki na ręczniki papierowe, mydła to już standardowe elementy wyposażenia łazienek w firmach, biurach, hotelach i wszystkich innych miejscach publicznych. W miejscach o dużym natężeniu ruchu istotny jest nie tylko odpowiedni dobór czyściw i artykułów higienicznych, ale również podajników – warto zadbać o takie, które nie tylko zapewnią maksymalny poziom higieny i czystości, ale również pozwolą zredukować do minimum koszty.

Marka Tork oferuje dozowniki i podajniki tylko najwyższej jakości, wykonane z trwałych materiałów, z solidnym mocowaniem, dzięki czemu sprzęt gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę i jest odporny na akty wandalizmu.

Ekonomia, funkcjonalność i design – dozowniki i podajniki do czyściw i produktów papierowych Tork

Właściwy dobór dozowników do ręczników,  pozwala na dozowanie po jednym odcinku lub jednym listku czyściwa. Co więcej – taki system dozowania zapewnia maksymalny poziom higieny (użytkownik dotyka tylko swojej części papieru toaletowego czy ręcznika do osuszania rąk).

Wszystkie dozowniki do ręczników Tork łączy elegancki design, wyjątkowa funkcjonalność (są łatwe w utrzymaniu w czystości, bezproblemowe w obsłudze) oraz pozwalają na duże oszczędności (system SmartOne pozwala na redukcję kosztów nawet do 40%!).

Dozowniki Tork przeznaczone są do łazienek i toalet o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których ważne jest zapewnienie odpowiedniej ilości artykułów higienicznych, z możliwością ograniczenia zużycia papieru i ręczników do minimum, czyli ilości, która jest rzeczywiście potrzebna użytkownikowi.

Zobacz wszystkie dozowniki do ręczników papierowych marki TORK: https://www.higienaserwis.pl/produkty-tork/dozowniki-do-czysciw

Dozowniki TORK

Dozowniki do ręczników papierowych TORK

 

Dyspensery do serwetek TORK

Marka Tork oferuje również gustowne i bardzo funkcjonalne dyspensery do serwetek papierowych. Różnorodność modeli pozwala dopasować dyspenser do każdego miejsca. Wszystkie produkty z tej kategorii gwarantują ekonomiczne zużycie serwetek gastronomicznych i ograniczają ilość odpadów.

W ofercie znaleźć można dyspensery z powierzchnią reklamową.

Zobacz wszystkie: https://www.higienaserwis.pl/produkty-tork/dyspensery-do-serwetek

Dyspensery do serwetek TORK

Dyspensery do serwetek

Dozowniki do  mydła i środków dezynfekujących

Dozowniki do mydeł Tork są wykonane z najlepszej jakości materiałów, o eleganckim i niebanalnym wyglądzie, z inteligentnym systemem dozowania pozwalającym na kontrolowane zużycie środków czystości. To produkty wielokrotnie nagradzane za wzornictwo (Product Design Award 2009, Red Dot Award Product Design 2009), doceniane za funkcjonalność i trwałość.

Zastosowanie:

  • łazienki i toalety o małym, średnim i dużym natężeniu ruchu,
  • gabinety lekarskie, stomatologiczne i zabiegowe,
  • łazienki hotelowe,
  • studia urody, zakłady fryzjerskie i gabinety kosmetyczne.

Dowiedz się więcej, zobacz wszystkie: https://www.higienaserwis.pl/produkty-tork/dozowniki-do-mydla

Dozowniki do mydła TORK

 

Higiena Serwis – największa oferta dozowników, podajników i dyspenserów TORK

Higiena Serwis to miejsce, w którym znajdziesz szeroką ofertę dozowników, podajników i dyspenserów marki TORK. Od 20 lat dostarczamy wysokiej jakości nowoczesne, innowacyjne artykuły gwarantujące nie tylko redukcję kosztów związanych z zapewnieniem optymalnych warunków higienicznych, ale również budujących wizerunek firmy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, podjęcia współpracy i skorzystania z licznych promocji.

  • 20 lat obecności na rynku.
  • Profesjonalna obsługa i doradztwo.
  • Szybka dostawa.
  • Liczne promocje, rabaty i atrakcyjne warunki współpracy.

Przejdź do sklepu online Higiena Serwis: https://www.higienaserwis.pl/