Dozowniki do ręczników TORK Reflex™ – nowy wymiar funkcjonalności i designu

Dozowniki Tork

Systemy redukujące koszty – poznaj dozowniki Tork

Dozownik TORK Image Design

Ekskluzywne dozowniki TORK Image Design™

Dozowniki TORK

Z produktami marki TORK spotkać się można na każdym kroku – w toaletach firmowych, w restauracjach i hotelach, biurowcach. Wszędzie tam, gdzie zarządcom obiektu zależy na kilku aspektach: wysokim poziomie higieny i czystości, perfekcyjnym wyglądzie oraz ekologii, optymalizacji kosztów. To właśnie marka TORK jest wiodącym producentem najlepszej jakości dozowników, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i użytkowników łazienek.

Dzisiaj prezentujemy wyjątkową linię dozowników do ręczników Tork Reflex™ i przedstawimy atrakcyjną ofertę, dzięki której będziesz mógł zapewnić optymalne warunki higieniczne w łazienkach i toaletach bez konieczności kupna elementów wyposażenia i niskim kosztem budować prestiż swojej firmy.

TORK Reflex – niebanalny design, praktyczne rozwiązania

Dozowniki z linii TORK Reflex™ przykuwają uwagę przede wszystkim nowoczesnym, bardzo gustownym wyglądem. Zostały zaprojektowane tak, by były nie tylko funkcjonalne i ekonomiczne, ale również eleganckie – to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Smukła linia dozowników, ciekawe połączenie materiałów i oryginalne kolory robią wrażenie. Do tego nowoczesne rozwiązania, dzięki którym użytkownik dozuje po jednym listku, a ty oszczędzasz pieniądze. Dozowniki mają szczelne obudowy, które chronią czyściwo przed zamoczeniem i zabrudzeniem.

Dozowniki TORK Reflex

Kliknij i zobacz wszystkie dozowniki TORK

Specjalna oferta dla Ciebie – wynajem dozowników TORK

Czy wiesz, że możesz wyposażyć łazienki w swojej firmie w nowoczesne dozowniki TORK bez dodatkowych kosztów? My dajemy Ci taką możliwość – skorzystaj z możliwości wynajmu ekskluzywnych dozowników. Przekonaj się sam, jak wiele zyskasz podejmując współpracę z firmą Higiena Serwis.

Jak to działa? To proste: wybierz interesujące Cię dozowniki lub podajniki TORK (ofertę znajdziesz tutaj: https://www.higienaserwis.pl/produkty-tork/dozowniki-do-recznikow) i skontaktuj się z nami – będziesz mógł cieszyć się umową najmu już od 5 sztuk łącznej sumy produktów. Nie jesteś zobowiązany do zakupu minimalnych ilości czyściw czy wkładów i oczywiście w każdej chwili możesz rozwiązać umowę (zachowując 90 dniowy termin wypowiedzenia) lub ją przedłużyć.

Co to oznacza dla Ciebie?

  • Wyposażasz łazienki i toalety w swojej firmie w produkty najwyższej jakości, od najlepszego producenta.
  • Oszczędzasz pieniądze związane z zakupem dozowników, podajników.
  • Zapewniasz swoim gościom maksymalny poziom higieny, czystości i bezpieczeństwa.
  • Budujesz prestiż swojej firmy, dbasz o pozytywny wizerunek swojej marki. Sprawiasz, że twoi gości będą traktować Cię jako profesjonalistę.
  • Redukujesz koszty – systemy dozowania listek po listku to prosty sposób na oszczędności.

„Program wynajmu dozowników Tork oparty jest na zasadach i warunkach umowy zawartej pomiędzy firmą Essity Poland Sp. z o.o., a Klientem Końcowym. Obowiązujące warunki umowy do wglądu u autoryzowanego Dostawcy produktów marki Tork”.

Użyczenie dozowników TORK

Kliknij i poznaj szczegóły oferty związanej z wynajmem, użyczeniem dozowników TORK

Angażujemy się we współpracę, doradzamy, szkolimy – zostań naszym partnerem

Naszą misją nie jest sprzedaż – od 20 lat obecności na polskim rynku dążymy do czegoś więcej. Chcemy przekazywać najlepsze rozwiązania, oferować produkty producentów, do których sami mamy pełne zaufanie. Stawiamy na jakość. Zależy nam na partnerskiej współpracy, wymianie wiedzy i doświadczeń.

  • Doradzamy – powiemy Ci w co inwestować, by inwestować w najlepsze.
  • Zapewniamy najlepszą obsługę – od pierwszego kontaktu, po doręczenie zamówienia nasi Klienci są otoczeni opieką profesjonalistów.
  • Oferujemy szeroki wybór produktów – tylko u nas kupisz wszystko w jednym miejscu.
  • Stworzyliśmy specjalną Platformę B2B – to tu znajdziesz spersonalizowaną ofertę, liczne rabaty. Korzystając z systemu oszczędzasz czas i pieniądze.
  • Mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Dajemy zniżki nie tylko nowym klientom, ale przede wszystkim wyróżniamy i nagradzamy stałych współpracowników.

Zaloguj się w platformie B2B: https://b2b.higienaserwis.pl/security/login

Zobacz pełną ofertę: https://www.higienaserwis.pl/pelna-oferta

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na nasze doradztwo i opiekę przedstawiciela handlowego – wystarczy do nas zatelefonować lub napisać, pomożemy ci w doborze dozowników i innych produktów.