Dozowniki i podajniki do łazienek i toalet firmowych

Systemy dozowania TORK to ukłon w stronę środowiska naturalnego

Dozowniki i podajniki dla firm

Wynajem dozowników TORK dla firm – atrakcyjne warunki współpracy

Dozownik na mydło

Podstawą każdej łazienki biurowej czy firmowej są urządzenia sanitarne i to głównie od nich zależy poziom higieny, a więc i bezpieczeństwo użytkowników. Obecnie nikt nie wyobraża sobie aranżacji łazienek w przestrzeniach publicznych bez wyposażenia ich w podajniki papierów toaletowych i ręczników do osuszania rąk, dozowników do mydła w płynie, koszy na śmieci czy odświeżaczy powietrza.

Wybór odpowiednich artykułów i elementów wyposażenia łazienek firmowych nie zawsze jest prosty. Kluczowe jest idealne dopasowanie wyposażenia do potrzeb użytkowników i stopnia natężenia ruchu w łazienkach. Dzisiaj podpowiadamy jakie dozowniki i podajniki wybrać, by toalety i łazienki były jak najbardziej funkcjonalne i przyjazne dla wszystkich – zarówno personelu dbającego o czystość, jak i pracowników firmy.

Większość przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, że zapewnienie idealnej czystości to ogromna poprawa komfortu pracy załogi, ale też sposób na oszczędności finansowe – nowoczesne systemy dozowania pozwalają na ograniczenie zużycia artykułów higienicznych i środków czystości nawet o 40%!

Łazienki i toalety firmowe – zadbaj o najwyższy poziom czystości i higieny

  • Do łazienek firmowych zaleca się antybakteryjne mydła w płynie. Mydła w kostce są mniej higieniczne, szybko brudzą umywalkę i zostawiają nieestetyczny osad i zacieki.
  • Dozowniki na mydła w płynie są szczelnie zamknięte, co uniemożliwia rozwój bakterii i patogenów.
  • Trwałe obudowy (z ABS lub stali) łatwo się czyści i dezynfekuje. Dozowniki świetnie sprawdzą się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu (w biurach, firmach, instytucjach i wszędzie tam, gdzie jest wysoka frekwencja użytkowników).
  • Bezdotykowe dozowniki do mydła to 100% higieny (użytkownicy nie muszą dotykać obudowy dłonią).
  • Nowoczesne dozowniki zaprojektowane są tak, by dozować odpowiednią dawkę mydła – ilość konieczną do skutecznego umycia rąk. Pozwala to na spore oszczędności i redukcję kosztów związanych z zapewnieniem odpowiednich warunków higienicznych w miejscu pracy.
  • Duża pojemność dozowników to rzadsze uzupełnianie wkładów.
  • Elektroniczne dozowniki odświeżaczy powietrza zapewnią idealną świeżość o każdej porze dnia. Wkłady zapewniają przyjemny zapach nawet przez 90 dni.

Dozowniki i podajniki do łazienek firmowych – polecane produkty

Dozowniki do mydła

Dozowniki do mydła TORK – kliknij i zobacz wszystkie rodzaje

 

Dozowniki do odświeżaczy powietrza

Elektroniczne dozowniki do odświeżaczy powietrza

Podajniki do papieru

Podajniki do papieru toaletowego TORK

 

Dozowniki do ręczników papierowych

Eleganckie dozowniki do ręczników papierowych

Jeśli potrzebujesz artykułów do wyposażenia łazienki firmowej – skontaktuj się z nami. Oferujemy użyczanie dozowników i podajników. Sprawdź szczegóły i skontaktuj się z nami: https://www.higienaserwis.pl/uzyczenie-dozownikow/dozowniki-tork