Wynajem dozowników TORK dla firm – atrakcyjne warunki współpracy

Dozownik na mydło

Dozowniki i podajniki do łazienek i toalet firmowych

TORK PeakServe – systemy niekończących się ręczników

Dozowniki i podajniki dla firm

Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy – skorzystaj z szerokiej gamy nowoczesnych dozowników i podajników marki TORK i czerp korzyści z najmu. Proponowane przez nas rozwiązanie to dla Ciebie i Twojej firmy szereg korzyści – wyposażysz łazienki i toalety firmowe w eleganckie dozowniki do papieru i ręczników, obniżając jednocześnie koszty związane z zakupem artykułów higienicznych oraz utrzymania i eksploatacji sprzętu. Jak to działa? Szczegóły znajdziesz poniżej.

  • Wybierasz dozowniki z naszej oferty: z linii TORK Image Design lub z linii Elevation (minimum 5 dozowników/podajników).
  • Przez 3 lata dostarczamy Ci niezbędne materiały uzupełniające – papiery toaletowe, ręczniki papierowe TORK w atrakcyjnych cenach i na preferencyjnych warunkach.
  • Nie musisz kupować minimalnej ilości wkładów – zamawiasz tyle, ile potrzebujesz.
  • Dzięki współpracy cieszysz się niskimi kosztami prowadzenia firmy oraz najwyższej jakości artykułami higienicznymi w praktycznych, eleganckich i wygodnych w użytku dozownikach i podajnikach.
  • Po zakończeniu umowy możesz ją przedłużyć lub zwrócić wypożyczone dozowniki – bez żadnych kosztów.

Dozowniki i podajniki TORK – elegancja, funkcjonalność, jakość

TORK to światowy lider w branży czystości i dostawca produktów i rozwiązań higienicznych dla wszystkich firm w wielu branżach. Wszystkie produkty TORK wyróżnia wysoka jakość i świetne wykonanie – dozowniki są solidne, bardzo wytrzymałe, zaprojektowane tak, by zapewniały najwyższy poziom higieny i czystości. Ich obudowy wykonane są z trwałych materiałów, dlatego uznawane są za praktycznie bezawaryjne. Ponadto są bardzo łatwe w obsłudze, co znacznie ułatwia pracę personelu sprzątającego.

Dozowniki  i podajniki TORK to:

  • Piękny, niebanalny, elegancki design.
  • Wysoka jakość, trwałość i solidność.
  • Ekonomia – systemy redukujące koszty.
  • Funkcjonalność, łatwa obsługa, bezawaryjność.

Dozownik TORK w łazience

Dozowniki TORK Image Design do łazienek firmowych i hotelowych

Dozowniki TORK Image Design to system higieniczny do łazienek i toalet firmowych – kompletne rozwiązanie łączące funkcjonalność z luksusowym, niebanalnym designem. Polecamy je szczególnie do miejsc, w których liczy się najwyższy poziom komfortu oraz prestiż – doskonale sprawdzą się w luksusowych łazienkach hotelowych i biurowych. Dozowniki z tej linii przykuwają uwagę wyglądem – są smukłe, ich obudowy delikatnie połyskują, a połączenie czerni z kolorem stali nierdzewnej sprawia, że prezentują się wyjątkowo elegancko.

Dozowniki wyposażone są w sensory – bezdotykowy system dozowania gwarantuje nie tylko higienę (użytkownik nie musi dotykać dozownika, a tym samym narażać dłonie na kontakt z zabrudzonymi miejscami), ale również estetykę (obudowy są zawsze czyste, bez zacieków mydła czy odcisków palców).

Bezdotykowy system dozowania ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę – dozowanie po jednym listku lub jednej dawce mydła znacznie ogranicza zużycie wkładu, a tym samym redukuje koszty związane z zakupem papieru, ręczników czy mydła! To dlatego polecamy je szczególnie do miejsc o dużym natężeniu ruchu, gdzie najtrudniej jest zapewnić odpowiedni poziom czystości i higieny bez większych kosztów.

Dozowniki TORK Image Design

Eleganckie dozowniki i podajniki TORK Image Design

Higiena Serwis – zostań naszym partnerem biznesowym

Serdecznie zapraszamy do współpracy – jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, mamy ogromną wiedzę i doświadczenie, którym chętnie się podzielimy i pomożemy Ci zoptymalizować Twój biznes. Dostarczymy ci najlepsze rozwiązania, idealnie dopasowane do profilu działalności. Przygotujemy specjalną ofertę, dzięki której wyposażysz swoje łazienki firmowe w wysokiej jakości produkty i systemy higieniczne, które realnie obniżą koszty prowadzenia Twojej firmy.

Proponujemy wydajne, ekonomiczne papiery toaletowe i ręczniki do osuszania rąk wraz z dozownikami i podajnikami, które ograniczają ich zużycie – systemy dozowania wydzielają odpowiednią ilość wkładu, która zapewnia higienę i komfort.

Nawiąż współpracę, skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić: https://www.higienaserwis.pl/kontakt

Zobacz wszystkie produkty TORK: https://www.higienaserwis.pl/produkty-tork