Systemy dozowania TORK to ukłon w stronę środowiska naturalnego

Dozownik TORK Image Design

Ekskluzywne dozowniki TORK Image Design™

Dozownik na mydło

Dozowniki i podajniki do łazienek i toalet firmowych

TORK to marka będąca własnością grupy Essity, dla której zrównoważony rozwój to podstawa działań w każdym aspekcie biznesu. Proponowane produkty są certyfikowane i spełniają szereg norm, powstają w oparciu o nowoczesne technologie. Dozowniki i podajniki Tork powstają z wysokiej jakości materiałów, wyróżnia je długa żywotność i trwałość. Gwarantują minimalne zużycie środków czystości, co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z zapewnieniem idealnych warunków higienicznych oraz redukcję odpadów, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Marka TORK oferuje systemy dozowania, które nie tylko spełniają oczekiwania konsumentów, ale również są ukłonem w stronę środowiska. Specjalnie opracowana technologia pozwala na dozowanie pojedynczych listków czyściwa, co maksymalnie redukuje ilość odpadów.

Produkty TORK

Kliknij i zobacz wszystkie produkty TORK – marki, która dba o środowisko!

Funkcjonalność połączona z designem – odkryj jakość dozowników Tork

Dozowniki i podajniki TORK polecane są do miejsc o dużym i średnim natężeniu ruchu. Pozwalają na ekonomiczne i wydajne zużycie artykułów higienicznych, dzięki czemu ogranicza się konieczność wymiany i uzupełnienia wkładów. Wykonane są z trwałych, solidnych materiałów.

Produkty TORK wyróżnia nie tylko funkcjonalność, ale również niepowtarzalny design. Smukłe kształty i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że doskonale wpisują się w aranżacje luksusowych pomieszczeń, tworzą harmonijną całość z otoczeniem.

Przeczytaj więcej o zrównoważonej polityce marki TORK: https://www.higienaserwis.pl/news/zadbajmy-wspolnie-nasza-planete/

Dbamy o przyszłość naszej planety – proponujemy tylko certyfikowane produkty

Z marką TORK współpracujemy od ponad 20 lat, jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem jej produktów. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na podobną misję naszych firm – zrównoważony rozwój, troska o środowisko naturalne, ekologię to nasze priorytety. Wiemy, że produkty Tork powstają w zakładach z wdrożonymi programami mającymi na celu ochronę środowiska i jego odbudowę.

Poznaj naszą ofertę: